recepce@sanatorium-znojmo.cz

Adresa

Divišovo nám. 10, Znojmo

O Sanatoriu Znojmo

Podívejte se do historie Sanatoria

Jak celý příběh se sanatoriem začal?

$

Sanatorium Znojmo, místo s bohatou historií a vášní pro celostní péči o zdraví. Naše cesta začala v roce 1998, kdy jsme otevřeli naše dveře pro všechny hledající úlevu od bolestí zad. Od té doby jsme se vyvinuli v přední instituci poskytující holistickou péči.

Už na první pohled je zjevné, že Sanatorium Znojmo není jen obyčejné zařízení. Nachází se v srdci malebného Znojma a nabízíme vám širokou škálu terapeutických možností. Už naše velké prostory o rozloze 600 m2 na Divišově náměstí vás vtáhnou do atmosféry klidu a regenerace.

1.1.2023
změna majitele firmy a změna ve vedení Sanatoria Znojmo s.r.o, rozšíření odborného personálu a služeb nejen pro pacienty s bolestmi zad, ale pro celé spektrum pacientů s onemocněním pohybového aparátu jako celku včetně péče o akutní pooperační a poúrazové stavy, péče o neurologické pacienty

1.1.2018
převedení na právnickou firmu Sanatorium Znojmo s.r.o

1998 – 2017
rozšíření služeb o kosmetické masáže obličeje, reflexní masáže plosek nohou a ruční lymfatické masáže. V recepci Sanatoria se pravidelně střídají výstavy regionálních výtvarníků.

 

1.2.2003
otevření privátní Ordinace pro bolesti v zádech na Vídeňské ulici ve Znojmě. I v této ordinaci pracoval MUDr. Milan Podlipný, dále zdravotní sestra, sestra na fyzikální léčbě, postupně masér a rehabilitační pracovnice.

2.11.1998
otevření Sanatoria pro bolesti v zádech s regeneračním studiem na Divišově náměstí ve Znojmě. Zde začalo pracovat 20 zdravotníků pod vedením majitele a primáře MUDr. Milana Podlipného – 3 lékaři, vrchní sestra, zdravotní sestry, recepční, rehabilitační pracovnice, maséři, lázeňské.

2.1.1989
vznik Ordinace pro bolesti v zádech v rámci rehabilitačního oddělení Nemocnice Znojmo, zde pracoval jako lékař MUDr. Milan Podlipný a 2 rehabilitační pracovnice

Naše služby

$